Müşteri Hizmetleri

ALIŞVERİŞ ŞARTLARI


Nerelere Sevkiyat Yapıyoruz?

Türkiye’nin her noktasına ürün gönderimi yapabilmektedir.

Siparişlerin Sevkiyatı ve Ücret Bilgileri

Sipariş onayını sepete ekle butonunu tıkladıktan sonra, satın al butonunu tıklayıp sipariş formunu eksiksiz doldurarak (özellikle adres bilgilerini) siparişi gönderi tıklamakla birlikte, ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo Şirketine verilir. Ürününüz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 4 iş günüdür.

Sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu tutulamaz.

Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri için e-mail yoluyla veya sitenin iletişim bölümünden ulaşılması halinde, şirket yetkilileri konu ile hemen ilgilenip, gerekli çözümü sağlayacaktır.

Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini tam ve eksiksiz doldurmanız, teslimat yapılacak adreste bulunmanız önemle rica olunur.

 

EFT/Havale İle Ödeme

EFT/Havale yaptıktan hemen sonra ürününüz kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur. Banka Hesap Bilgilerini öğrenmek için tıklayın.

Kapıda Ödeme

İnternet alışverişlerindeki en güvenli ve en rahat ödeme seçeneğini tercih ediyoruz. Kapıda Ödeme denilen bu sistemle ürününüzü teslim aldıktan sonra kapıda ödeme yapılır ve satın alma sürecini tamamlamış oluyorsunuz.

Kargo Ücreti

Kargo ücretleri alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz kargo ile Türkiye`nin her tarafına gönderilecektir. Beğenmediğiniz bir ürünü değiştirmeniz durumunda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

KARGOLAMA


Ürünler sipariş oluşturulup ödenmesi ardından bizim sitemimize düşmektedir. Ürünlerin mesai saatleri içerisinde sipariş verilmesiyle beraber ürün anında paketlenip anlaşmalı kargolara verilmektedir. Mesai dışında verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanmaktadır. Ürünler en geç üç gün içinde müşterilerimize ulaşması için azami gayret göstereceğiz.

ÖDEME ve TESLİMAT


1.csimedikal.com.trden yapılan alışverişlerinizde ödeme işlemini havale ile veya kapıda ödeme seçeneğini seçerek yapabilirsiniz.

2.Yapılan ödemelerde KDV dahildir.

3.Tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

4. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

5.Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.

6.csimedikal.com.tr gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. istanbultip.com müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.

7. Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketiyle tahmini 1-3 gün.